Bud.gł. 3
Termin |
Dzień, godzina |
Przedmiot |
Typ |
Nauczyciel |
Grupa |
2024-04-19 |
Pt 08:00 - 11:15 (4g.) |
|
rezerwacja |
Językowe Centrum |
|
2024-04-19 |
Pt 15:45 - 18:15 (3g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Agata Kępa |
CJ-N1-1/2-ANG.B2-05 |
2024-04-20 |
Sb 10:30 - 13:00 (3g.) |
Creativity Training |
konwersatorium |
prof. UEK dr hab. Marek Szarucki |
EEMGN2-2411IB |
2024-04-20 |
Sb 13:15 - 15:45 (3g.) |
Statystyka |
ćwiczenia |
dr Kamil Fijorek |
ZZMRN1-1214 |
2024-04-22 |
Pn 08:00 - 11:15 (4g.) |
|
rezerwacja |
Językowe Centrum |
|
2024-04-22 |
Pn 08:00 - 09:30 (2g.) |
Język chiński |
lektorat |
mgr Rongming Yin |
CJ-S1-1/2-CHI.A1-02 |
2024-04-22 |
Pn 09:45 - 11:15 (2g.) |
Język chiński |
lektorat |
mgr Rongming Yin |
CJ-S1-2/4-CHI.A1-01 |
2024-04-22 |
Pn 11:30 - 13:00 (2g.) |
International business negotiations |
konwersatorium |
dr Małgorzata Marchewka |
EEMGS1-2413IB, BPZ-ET 2023/24BACHELOR |
2024-04-22 |
Pn 13:15 - 14:45 (2g.) |
Przedsiębiorstwo w rozwoju miasta |
ćwiczenia |
dr Krzysztof Wąsowicz |
GGSTS1-2411 |
2024-04-22 |
Pn 15:00 - 16:30 (2g.) |
Rachunek kosztów |
ćwiczenia |
dr Sylwia Krajewska |
EFAFS2-1213 |
2024-04-23 |
Wt 08:45 - 11:15 (3g.) |
Zarządzanie projektami dla MSP i NGOs |
konwersatorium |
dr Tomasz Kusio |
EEEPS1-3611ME |
2024-04-23 |
Wt 11:30 - 13:00 (2g.) |
Podstawy prawa |
ćwiczenia |
dr Robert Śliwa |
EFFRS1-1224 |
2024-04-23 |
Wt 13:15 - 14:45 (2g.) |
Polityka przemysłowa w warunkach globalizacji |
konwersatorium |
dr Marta Ulbrych |
EEMGS1-3611EB |
2024-04-23 |
Wt 15:00 - 18:15 (4g.) |
|
rezerwacja |
Językowe Centrum |
|
2024-04-23 |
Wt 15:00 - 16:30 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
dr Monika Kozub |
CJ-S1-2/4-ANG.B2-17 |
2024-04-23 |
Wt 16:45 - 18:15 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
dr Monika Kozub |
CJ-S1-1/2-ANG.B2-02 |
2024-04-23 |
Wt 18:30 - 20:00 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
dr Monika Kozub |
CJ-S2-1/2-ANG.B2-18 |
2024-04-24 |
Śr 08:00 - 11:15 (4g.) |
|
rezerwacja |
Językowe Centrum |
|
2024-04-24 |
Śr 08:00 - 09:30 (2g.) |
Język włoski |
lektorat |
mgr Agata Borkowska |
CJ-S1-1/2-WLO.A1-07 |
2024-04-24 |
Śr 09:45 - 11:15 (2g.) |
Język włoski |
lektorat |
mgr Agata Borkowska |
CJ-S1-2/4-WLO.A1-03 |
2024-04-24 |
Śr 11:30 - 13:00 (2g.) |
Metody i techniki rozwiązywania problemów organizacji |
ćwiczenia |
dr Gracjana Noga |
ZZIOS1-2411AW |
2024-04-24 |
Śr 13:15 - 14:45 (2g.) |
Współczesne procesy społeczno-kulturowe |
ćwiczenia |
mgr Wojciech Kubica |
GGSTS1-2411 |
2024-04-25 |
Cz 09:45 - 11:15 (2g.) |
Etykieta w relacjach zawodowych-wybrane aspekty psychospołeczne |
ćwiczenia do wyboru |
dr Marian Bursztyn |
EFFRS1-2411, EFFRS1-2412, EFFRS1-2413 |
2024-04-25 |
Cz 11:30 - 13:00 (2g.) |
Makroekonomia |
ćwiczenia |
dr Katarzyna Glinka |
EEEPS1-1211ME |
2024-04-25 |
Cz 13:15 - 14:45 (2g.) |
Rachunkowość zarządcza |
ćwiczenia |
dr Wojciech Kozioł |
ZZMRS1-2414 |
2024-04-25 |
Cz 15:00 - 18:15 (4g.) |
|
rezerwacja |
Językowe Centrum |
|
2024-04-25 |
Cz 15:00 - 16:30 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Anna Kawa |
CJ-S1-2/4-ANG.B2-13 |
2024-04-25 |
Cz 16:45 - 18:15 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Anna Kawa |
CJ-S1-1/2-ANG.B2-38 |
2024-04-26 |
Pt 08:00 - 11:15 (4g.) |
|
rezerwacja |
Językowe Centrum |
|
2024-04-26 |
Pt 15:45 - 18:15 (3g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Agata Kępa |
CJ-N1-1/2-ANG.B2-05 |
2024-04-27 |
Sb 10:30 - 13:00 (3g.) |
Podstawy organizacji i zarządzania |
ćwiczenia do wyboru |
dr Oskar Kosch |
EFFRN1-1221, EFFRN1-1222 |
2024-04-27 |
Sb 13:15 - 15:45 (3g.) |
Metody zwinnego zarządzania projektami |
ćwiczenia |
prof. UEK dr hab. Dariusz Dymek |
ZZZPN2-2413 |
2024-04-29 |
Pn 08:00 - 11:15 (4g.) |
|
rezerwacja |
Językowe Centrum |
|
2024-04-29 |
Pn 08:00 - 09:30 (2g.) |
Język chiński |
lektorat |
mgr Rongming Yin |
CJ-S1-1/2-CHI.A1-02 |
2024-04-29 |
Pn 09:45 - 11:15 (2g.) |
Język chiński |
lektorat |
mgr Rongming Yin |
CJ-S1-2/4-CHI.A1-01 |
2024-04-29 |
Pn 11:30 - 13:00 (2g.) |
BPZ-Polish for Erasmus |
lektorat |
mgr Dorota Zagajska |
BPZ-ET 2023/24BACHELOR, BPZ-ET-2023/24MASTER |
advanced |
2024-04-29 |
Pn 13:15 - 14:45 (2g.) |
Metody planowania i analizy przedsięwzięć energetycznych |
konwersatorium |
dr Jakub Głowacki |
GAGZS2-1211 |
2024-04-30 |
Wt 08:45 - 11:15 (3g.) |
Zarządzanie projektami dla MSP i NGOs |
konwersatorium |
dr Tomasz Kusio |
EEEPS1-3611ME |
2024-04-30 |
Wt 11:30 - 13:00 (2g.) |
Rozliczenia międzynarodowe |
ćwiczenia |
dr Jowita Świerczyńska |
EEMGS1-2411EB |
2024-04-30 |
Wt 15:00 - 18:15 (4g.) |
|
rezerwacja |
Językowe Centrum |
|
2024-04-30 |
Wt 15:00 - 16:30 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
dr Monika Kozub |
CJ-S1-2/4-ANG.B2-17 |
2024-04-30 |
Wt 16:45 - 18:15 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
dr Monika Kozub |
CJ-S1-1/2-ANG.B2-02 |
2024-04-30 |
Wt 18:30 - 20:00 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
dr Monika Kozub |
CJ-S2-1/2-ANG.B2-18 |
APOLLO Publikacja Planu Zajęć Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
projekt i wykonanie: POINT Systemy Informatyczne,
email:
point@hot.pl