Termin |
Dzień, godzina |
Przedmiot |
Typ |
Nauczyciel |
Grupa |
2024-04-03 |
Åšr 08:00 - 09:30 (2g.) |
Audyt finansowy |
wykład |
prof. UEK dr hab. Artur Hołda |
ZIRCS1-3611RK, ZIRCS1-3612RK |
2024-04-03 |
Åšr 09:45 - 11:15 (2g.) |
Chemia |
wykład |
dr Kinga Tataruch |
ZJZIS1-1211, ZJZIS1-1212, ZJZIS1-1213, ZJZIS1-1214, ZJZIS1-1215, ZJZIS1-1216 |
2024-04-03 |
Åšr 11:30 - 13:00 (2g.) |
Systemy motywacji i premiowania w controllingu |
ćwiczenia |
dr Beata Kulisa |
ZIRCS1-3611CT |
2024-04-03 |
Åšr 13:15 - 14:45 (2g.) |
Podstawy rachunkowości |
ćwiczenia |
dr Wojciech Kozioł |
ZIRCS1-1213 |
2024-04-03 |
Åšr 15:00 - 16:30 (2g.) |
Metody i techniki zarzÄ…dzania |
wykład |
dr inż. Maciej Walczak |
ZZDOS1-1211, ZZDOS1-1212 |
2024-04-03 |
Åšr 16:45 - 19:15 (3g.) |
Pilotaż i przewodnictwo w turystyce międzynarodowej |
wykład |
dr Bernadetta Zawilińska |
ZZTRS1-3611TM, ZZTRS1-3612TM |
2024-04-04 |
Cz 09:45 - 11:15 (2g.) |
Systemy motywacji i premiowania w controllingu |
ćwiczenia |
dr Beata Kulisa |
ZIRCS1-3612CT |
2024-04-04 |
Cz 11:30 - 13:00 (2g.) |
Wstęp do badań operacyjnych i ekonometrii |
ćwiczenia |
dr Anna Walkosz |
ZZZAS1-2411ZX |
2024-04-04 |
Cz 13:15 - 14:45 (2g.) |
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa |
ćwiczenia |
dr Małgorzata Kowalik |
ZZZAS1-2411ZX |
2024-04-04 |
Cz 15:00 - 16:30 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Justyna Sala-Skutnik |
CJ-S1-2/4-ANG.B2-27 |
2024-04-04 |
Cz 16:45 - 18:15 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Justyna Sala-Skutnik |
CJ-S1-1/2-ANG.B2-15 |
2024-04-04 |
Cz 18:30 - 20:00 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Justyna Sala-Skutnik |
CJ-S2-1/2-ANG.C1-08 |
2024-04-05 |
Pt 08:00 - 09:30 (2g.) |
Język francuski |
lektorat |
mgr Agnieszka Gryziecka |
CJ-S1-1/2-FRA.A1-14 |
2024-04-05 |
Pt 09:45 - 11:15 (2g.) |
Statystyka |
ćwiczenia |
dr Małgorzata Ćwiek |
GPSMS1-1211 |
2024-04-05 |
Pt 11:30 - 13:00 (2g.) |
Statystyka |
ćwiczenia |
dr Małgorzata Ćwiek |
GPSMS1-1213 |
2024-04-05 |
Pt 13:15 - 14:45 (2g.) |
Statystyka |
ćwiczenia |
dr Małgorzata Ćwiek |
GPSMS1-1212 |
2024-04-05 |
Pt 15:45 - 18:15 (3g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Maciej Krzanowski |
CJ-N1-1/2-ANG.B1-01 |
2024-04-06 |
Sb 08:00 - 10:30 (3g.) |
Rachunkowość zarządcza |
ćwiczenia |
dr Renata Żaba-Nieroda |
EFFRN2-1214 |
2024-04-06 |
Sb 10:30 - 13:00 (3g.) |
Makroekonomia |
ćwiczenia |
dr Mateusz Racławski |
EFFRN1-1214 |
2024-04-06 |
Sb 13:15 - 15:45 (3g.) |
Prawo handlowe |
ćwiczenia |
dr Maciej Gnela |
EFFRN1-2423 |
2024-04-06 |
Sb 15:45 - 18:15 (3g.) |
Prawo karne materialne – cz. ogólna |
ćwiczenia |
dr Tomasz Bergel |
EPPRNM-2411 |
2024-04-06 |
Sb 18:30 - 21:00 (3g.) |
Prawo karne skarbowe |
ćwiczenia |
dr Tomasz Bergel |
EPPRNM-3611 |
2024-04-07 |
Nd 08:00 - 10:30 (3g.) |
Innowacje Finansowe Fin Tech |
ćwiczenia do wyboru |
mgr Bartłomiej Balawejder |
EFFRN1-2421, EFFRN1-2422, EFFRN1-2423 |
2024-04-08 |
Pn 08:00 - 09:30 (2g.) |
Język niemiecki |
lektorat |
mgr Maria Sroka-Ozimek |
CJ-S1-1/2-NIE.A2-09 |
2024-04-08 |
Pn 09:45 - 11:15 (2g.) |
Język niemiecki |
lektorat |
mgr Maria Sroka-Ozimek |
CJ-S1-2/4-NIE.A1-20 |
2024-04-08 |
Pn 11:30 - 13:00 (2g.) |
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa |
ćwiczenia |
dr Paweł Olejnik |
ZZZAS1-2412ZX |
2024-04-08 |
Pn 13:15 - 14:45 (2g.) |
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa |
ćwiczenia |
dr Paweł Olejnik |
ZZZAS1-2411ZS |
2024-04-08 |
Pn 15:00 - 16:30 (2g.) |
Marketing międzynarodowy |
ćwiczenia |
mgr Maria Bajak |
ZZMRS2-1214 |
2024-04-09 |
Wt 08:45 - 11:15 (3g.) |
Badania marketingowe w turystyce |
wykład |
dr Jolanta Mirek |
ZZTRS1-2411, ZZTRS1-2412 |
2024-04-09 |
Wt 11:30 - 13:00 (2g.) |
Negocjacje |
wykład |
dr Małgorzata Marchewka |
ZZZAS1-3611ZF |
2024-04-09 |
Wt 13:15 - 14:45 (2g.) |
Rachunkowość małych przedsiębiorstw |
wykład |
dr Jerzy Kuchmacz |
ZIRCS1-3611RK, ZIRCS1-3612RK |
2024-04-09 |
Wt 15:00 - 16:30 (2g.) |
Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym |
ćwiczenia |
dr Agnieszka Thier |
ZZTRS2-2411ZW |
2024-04-09 |
Wt 16:45 - 18:15 (2g.) |
Język hiszpański |
lektorat |
mgr Agnieszka Gawęda |
CJ-S1-1/2-HIS.A1-18 |
2024-04-09 |
Wt 18:30 - 20:00 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Agnieszka Niemczewska |
CJ-S2-1/1-ANG.B2-02 |
2024-04-10 |
Åšr 08:00 - 09:30 (2g.) |
Audyt finansowy |
ćwiczenia |
dr Iwona Mazur-Maślanka |
ZZIOS1-3611AW |
2024-04-10 |
Åšr 09:45 - 11:15 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Dorota Galata-MÅ‚yniec |
CJ-S1-2/4-ANG.B1-05 |
2024-04-10 |
Åšr 11:30 - 13:00 (2g.) |
Systemy motywacji i premiowania w controllingu |
ćwiczenia |
dr Beata Kulisa |
ZIRCS1-3611CT |
2024-04-10 |
Åšr 13:15 - 14:45 (2g.) |
Podstawy rachunkowości |
ćwiczenia |
dr Marcin Osikowicz |
ZIRCS1-1214 |
2024-04-10 |
Åšr 15:00 - 16:30 (2g.) |
Podstawy rachunkowości |
ćwiczenia |
dr Marcin Osikowicz |
ZIRCS1-1215 |
2024-04-11 |
Cz 09:45 - 11:15 (2g.) |
Systemy motywacji i premiowania w controllingu |
ćwiczenia |
dr Beata Kulisa |
ZIRCS1-3612CT |
2024-04-11 |
Cz 11:30 - 13:00 (2g.) |
Połączenia jednostek w aspekcie prawnym i bilansowym |
wykład do wyboru |
dr Joanna Toborek-Mazur |
ZIRCS1-3611CT, ZIRCS1-3611RK, ZIRCS1-3612CT, ZIRCS1-3612RK |
15 godzin |
2024-04-11 |
Cz 13:15 - 14:45 (2g.) |
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa |
ćwiczenia |
dr Małgorzata Kowalik |
ZZZAS1-2411ZX |
2024-04-11 |
Cz 15:00 - 16:30 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Justyna Sala-Skutnik |
CJ-S1-2/4-ANG.B2-27 |
2024-04-11 |
Cz 16:45 - 18:15 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Justyna Sala-Skutnik |
CJ-S1-1/2-ANG.B2-15 |
2024-04-11 |
Cz 18:30 - 20:00 (2g.) |
Język angielski |
lektorat |
mgr Justyna Sala-Skutnik |
CJ-S2-1/2-ANG.C1-08 |
APOLLO Publikacja Planu Zajęć Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
projekt i wykonanie: POINT Systemy Informatyczne,
email:
point@hot.pl